Skip to content

Kilka słów o naszej działalności

Korzenie Zotech JFM Spółka z o.o. osadzone są bezpośrednio w ponad czterdziestoletniej tradycji Jarocińskich Fabryk Mebli S.A. Formalne powstanie spółki nastąpiło w sierpniu 1999 roku poprzez przekształcenie Zakładu Obsługi Technicznej oraz Narzędziowni JFM S.A.

Nowa forma organizacyjna daje możliwości dostosowania potencjału twórczego i produkcyjnego firmy do wysokich wymagań współczesnego rynku. W swoich działaniach Zotech JFM Spółka z o.o. wykorzystuje i harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie i fachowość z najnowszą technologią i nowoczesnymi metodami zarządzania. Dbając o wysoką jakość proponowanych wyrobów i usług oraz rzetelność w obsłudze klienta nie zapominamy o wciąż zmieniających się potrzebach i wymaganiach naszych odbiorców.

Wynikiem podejmowanych działań jest szeroka oferta handlowa obejmująca między innymi:

  • produkcja maszyn dla przemysłu meblarskiego
  • produkcja łóżek hotelowych
  • inne usługi

Nasza oferta jest stale powiększana, obejmuje również projekty specjalne i wyroby nietypowe. Elastyczność firmy umożliwia opracowanie i wyprodukowanie całkowicie nowych wzorów, elementów i urządzeń spełniających indywidualne oczekiwania i potrzeby klientów. W ten sposób staramy się kształtować nasz wizerunek jako firmy rzetelnej, nowoczesnej i elastycznej.